Szathmáryné Szabó Zsuzsa köszöntő

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Évek óta tanítok a Szadai Székely Bertalan Általános Iskolában, mindig szerettem itt dolgozni és élveztem a munkát a gyerekekkel. A 2021/2022-es tanévtől lehetőségem nyílt arra, hogy megbízott intézményvezetőként tevékenykedhessek. Nehéz feladat, de nagyon büszke vagyok, hogy én kaptam meg, ezúton is köszönök mindent Greffné Kállai Tündének és Marsiné Tóth Veronikának, akik teljesítménye és hozzáértése példátlan. Igazgató helyettes kolléganőmmel, Tassi Beátával minden erőnkkel igyekezni fogunk, hogy folytassuk, amit elkezdek, tovább növelve a Szadai Székely Bertalan Általános Iskola jó hírét.
Kérem a tisztelt Szülőket, hogy továbbra is forduljanak hozzám és kollégáimhoz bizalommal, elsősorban személyes találkozások formájában, amely megbeszélések időpontját egyeztethetik az iskola új honlapján (www.szadaiskola.edu.hu) található e-mail címek és telefonszámok segítségével.
A sok ránk háruló feladat miatt, kérem, hogy az esetlegesen felmerülő gondokat fogadják megértéssel.

További sikeres tanévet és jó egészséget kívánok,

    Szathmáryné Szabó Zsuzsa

Szadai Székely Bertalan Általános Iskola megbízott intézményvezető