2019-12-14

DÖK

Iskolánkban is működik diákönkormányzat, melynek célja a tanulóközösség érdekeinek képviselete.
Szeretném kihangsúlyozni, hogy a diákönkormányzatnak minden szadai kisdiák a tagja! Észrevételeiket a diák önkormányzati képviselők továbbítják a diákönkormányzatot segítő pedagógus felé.
A diákönkormányzat az iskolai élet diákokat érintő valamennyi kérdésében fontos jogokkal rendelkezik.
Mit csinál a diákönkormányzat?
A diákok szolgálatában működik, ezért a tevékenységét a tanulók igénye határozza meg.
  •  érdekérvényesítés
  •  programszervezés
  •  gazdálkodás
  •  kapcsolattartás, marketing
A DÖK által szervezett vagy segített rendezvények, műsorok részletes leírását és időbeosztását, valamint gyűléseinek pontos tartalmát az éves feladatterv tartalmazza.
DÖK összejövetelekre, 4.-8. évfolyamig minden osztályból két-két diák képviselőt várunk!